Muffiny a celebrity

Také milujete muffiny? Pokud ano, tak máte blízko k americké kultuře. A americká kultura je přece hlavně Hollywood, svět celebrit a modelek [přejít na odkaz]. Ačkoliv právě celebrity si často dobré jídlo kvůli figuře odpírají, tak doba, kdy letěly vychrtlá těla, již minula.

Čím dál častěji se prosazují modelky a herečky, které mají zcela normální postavy, netrpí bulimií a ani anorexií. Pokud tedy i vy máte strach o to, abyste při pochutnávání si na muffinech nepřibrali, tak zbystřete! MagazínŽENY.cz [přejít na odkaz] vám poradí, jak udržet figuru i v případě, že se nechcete stát otrokyněmi hlídání kalorií.

Muffiny navíc můžou hrát roli i v dobré náladě. Pokud jste zachmuřené, zkuste si udělat čas na sebe, dejte si dobře udělané muffiny s dobrou kávou. Hoďte přitom starosti za hlavu a vychutnejte si tento okamžik, který vám umožní vykročit do světa zase s úsměvem na tváři.

Nebudete v tom sama! Pokud budete sledovat rozhovory s celebritami [přejít na odkaz], tak zjistíte, že čím dál víc těchto známých osobností si umí vychutnat tuto pochoutku. A to i za cenu, že následně prodlouží svoje fyzické aktivity a cvičení. Účinek této dobroty je tedy několikanásobný. Pochutnáte si, odplavíte starosti a stres, budete se následně víc pohybovat a hlavně – váš život si opravdu užijete!