Inspirace na ty nejlepší muffiny

Na našem webu najdete celou řadu receptů na vynikající muffiny, ať už dáváte přednost sladkým nebo spíše jejich ostatním variantám.

Receptů na muffiny je ale obrovské množství a my vás v žádném případě nechceme ochudit ani o ty nejlepší recepty, které vyzkoušeli někde jinde. V následujícím článku vám proto přinášíme odkazy na podle našeho názoru chutné, zajímavé či nějak netradiční muffiny, které stojí za to vyzkoušet.

Nejen mezi dětmi patří k nejoblíbenějším čokoládové muffiny (náš tajný tip: zkuste také muffiny s trojí čokoládou). A když čokoláda, tak Milka. Souhlasíte? Následující recept na Milka čokoládové muffiny pochází z dílny nejpovolanější.

Hrníčkový recept na domácí muffiny prozradila cukrářka Markéta Krajčovičová. Jeho výhodou je, že vše se snadno odměřuje na hrníčky a jedná se o univerzální recept, který můžete dle vlastní fantazie uzpůsobit a muffiny doplnit třeba o pralinky, kvalitní džem nebo třeba již zmiňovanou čokoládu.

Recept na muffiny s banány a čokoládou patří na našem webu k nejpopulárnějším. Určitě proto nebude od věci podívat se i na nějakou alternativu. Tou může být třeba recept od Jarky, který najdete na webu Chutě světa.

Jednoduchý recept na Barevné muffiny najdete na webu pořadu Prostřeno. V tomto případě se jedná o variantu receptu na klasické muffiny s tím, že se na závěr oblíbená pochoutka ozdobí barevnými posypkami. Dětem ale s tímto receptem s největší pravděpodobností uděláte radost.

Naším dnešním posledním doporučením jsou Dýňové muffiny pocházející z oblíbeného pořadu Herbář na České televizi. Pokud máte Herbář, který skvěle uvádí Kateřina Winterová s Lindou Rybovou rádi, vyzkoušejte i tento trochu netradiční recept.

Tipy na další zajímavé recepty odjinud zase příště.